MAYIS SAYISI BAYİDE!

ABONE OL


ABONE OL

National Geographic Türkiye

İmtiyaz Sahibi

Nevzat Çalışkan nevzatc@groupmedya.com

Yayıncı

Bige Daruga Çalışkan bigedc@groupmedya.com

Yayın Yönetmeni

Nesibe Bat nesibeb@groupmedya.com

Yazı İşleri

Özel Haber ve Konu Editörü
Onur Uygun onuru@groupmedya.com

Görsel Yönetmen

Hüseyin Takmaz huseyint@groupmedya.com

Reklam Satış

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer gurhang@groupmedya.com
Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Işıl Baysal Turan isilb@groupmedya.com
Selm Erem selime@groupmedya.com
Reklam Satış Direktörleri
Nurol Ceylan nurolc@groupmedya.com
Deniz Toz denizt@groupmedya.com
Reklam Koordinatörleri
Alev Zorlutuba alevz@groupmedya.com
Nilüfer Araç nilufera@groupmedya
Funda Gökgündüz fundag@groupmedya
Reklam Müdürü
Özhan Başaran ozhanb@groupmedya.com
Event ve Özel Projeler Direktörü
Güneş Eren gunese@groupmedya.com
Dijital Reklam Direktörü
Mine Balkan mineb@groupmedya.com
Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar enderp@groupmedya.com
Rezervasyon ve AR-GE Müdürü
Seyhan Erat seyhane@groupmedya.com
Reklam Grafik
Mesut Öztürk mesuto@groupmedya.com
Kurumsal Abonelik Müdürü
Görkem Argun gorkema@groupmedya.com
Abone ve Eski Sayılar
Eda Şeftalicioğlu edas@groupmedya.com

Yayın Türü

Aylık yaygın süreli yayın

Abone

Çağrı Merkezi: uye.natgeo@groupmedya.com

GİRİŞ YAP

Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Şifremi Unuttum Üye Olmak İstiyorum

İletişim İzni Koşullarını okudum, kabul ediyorum.
Zaten üyeyim

Lütfen kayıtlı email adresinizi giriniz.

Geri Dön

VEYA