OCAK SAYISI BAYİDE!

ABONE OL


ABONE OL

National Geographic Türkiye

İmtiyaz Sahibi

Nevzat Çalışkan nevzatc@groupmedya.com

Yayıncı

Bige Daruga Çalışkan bigedc@groupmedya.com

Yayın Yönetmeni

Nesibe Bat nesibeb@groupmedya.com

Yazı İşleri

Özel Haber ve Konu Editörü
Onur Uygun onuru@groupmedya.com

Görsel Yönetmen

Hüseyin Takmaz huseyint@groupmedya.com

Yardımcı Editör

Kemal Gözegir kemakg@groupmedya.com

Reklam Satış Ve Pazarlama

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer gurhang@groupmedya.com
Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Selm Erem selime@groupmedya.com
İsmail Küçük (Bölgeler) ismailk@groupmedya.com
Reklam Direktörleri
Ayşegül Akbulutlar aysegula@groupmedya.com
Nurol Ceylan nurolc@groupmedya.com
Funda Gökgündüz fundag@groupmedya.com
Deniz Toz denizt@groupmedya.com
Alev Zorlutuba alevz@groupmedya.com
Reklam Koordinatörleri
Nilüfer Araç nilufera@groupmedya.com
Özgür Çokgezen ozgurc@groupmedya.com
Eren Enes (Bölgeler) erene@groupmedya
Reklam Müdürü
Ödül Soydan oduls@groupmedya.com
Event ve Projeler Satış Koordinatörü
Gökhan Gülsoy gokhang@groupmedya.com
Event ve Özel Projeler Direktörü
Ebru Döner ebrud@groupmedya.com
Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar enderp@groupmedya.com
Rezervasyon ve AR-GE Müdürü
Seyhan Erat seyhane@groupmedya.com
Reklam Teklik Müdürü
Mesut Öztürk mesuto@groupmedya.com
Abone ve Eski Sayılar
Betül Gökçe betulg@groupmedya.com

Yayın Türü

Aylık yaygın süreli yayın

GİRİŞ YAP

Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Şifremi Unuttum Üye Olmak İstiyorum

İletişim İzni Koşullarını okudum, kabul ediyorum.
Zaten üyeyim

Lütfen kayıtlı email adresinizi giriniz.

Geri Dön

VEYA