EYLÜL SAYISI BAYİDE!

ABONE OL


ABONE OL

National Geographic Türkiye

İmtiyaz Sahibi

Nevzat Çalışkan nevzatc@groupmedya.com

Yayıncı

Bige Daruga Çalışkan bigedc@groupmedya.com

Yayın Yönetmeni

Nesibe Bat nesibeb@groupmedya.com

Yazı İşleri

Özel Haber ve Konu Editörü
Onur Uygun onuru@groupmedya.com

Görsel Yönetmen

Hüseyin Takmaz huseyint@groupmedya.com

Yardımcı Editör

Kemal Gözegir kemakg@groupmedya.com

Editöryel Koordinasyon Sorumlusu

Joshua Kaan Tekin joshuat@groupmedya.com

Reklam Satış

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer gurhang@groupmedya.com
Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Selm Erem selime@groupmedya.com
Reklam Satış Direktörleri
Nurol Ceylan nurolc@groupmedya.com
Deniz Toz denizt@groupmedya.com
Alev Zorlutuba alevz@groupmedya.com
Ayşegül Akbulutlar aysegula@groupmedya.com
Reklam Koordinatörleri
Özgür Çokgezen ozgurc@groupmedya
Event ve Özel Projeler Direktörü
Ebru Döner ebrud@groupmedya.com
Dijital Kordinatör
Mert Yurtçular merty@groupmedya.com
Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar enderp@groupmedya.com
Rezervasyon ve AR-GE Müdürü
Seyhan Erat seyhane@groupmedya.com
Reklam Grafik
Mesut Öztürk mesuto@groupmedya.com

Yayın Türü

Aylık yaygın süreli yayın

GİRİŞ YAP

Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Şifremi Unuttum Üye Olmak İstiyorum

İletişim İzni Koşullarını okudum, kabul ediyorum.
Zaten üyeyim

Lütfen kayıtlı email adresinizi giriniz.

Geri Dön

VEYA